Biz Kimiz?

Hakkımızda

1980 yılından itibaren medikal sektöründe edinmiş olduğu 40 yıllık başarılı iş hayatı tecrübesinin özgüveni ve gururu ile sizlere hizmet vermek için yola koyulan firmamız, “önce sağlık” mottosuyla yoluna kararlılık ile devam etmektedir.

Ayrıca, Sağlık sektörünün taşıdığı hayati değerin bilincinde olarak kurumsal yapısını şekillendiren ve her geçen gün hayatımızın daha da içinde olan Teknolojiyi en verimli biçimde kullanarak medikal ürünlere farklılıklar katan firmamız, kalite standartlarını zaman ile orantılı şekilde arttırmayı görev edinmiştir.

Bu noktada Sağlık sektöründe özellikle Suni Solunum alanında beklentilere en uygun, en iyi çözümler sunabilen yerli üretici olarak çizgisinden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışmalarına devam edecektir.

8

Business awards

27

Team members

42

Locations worldwide

45

Business awards

Misyonumuz

Nitelikli sektörel analizler ile tespit edilen ihtiyaçlar ve talepleri değerlendirerek ar-ge / ür-ge çalışmalarının yönlendirilmesi, bu değerler ışığında evrensel kalite ve standartlarda üstün performanslı üretim güvencesi ile kaliteli ürünler sunmaktır.

Vizyonumuz

Toplum Sağlığına ve çevreye duyarlı hareket ederek paydaşlarının başarılı olmasında rol oynayan, doğru ürün ve kaliteli üretime en kısa sürede ulaşabilmeyi kendisine ilke edinen, sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden uluslararası niteliklere sahip güçlü bir marka olmaktır.